Białe wojaże w Bukowinie Tatrzańskiej

Bukowina Tatrzańska, to miejscowość niewielka, a mimo to bardzo popularna, zwłaszcza wśród miłośników aktywnego wypoczynku na tle górskiego, tatrzańskiego krajobrazu. Nic zatem dziwnego, że każdego roku, tysiące turystów odwiedzają te malownicze tereny. Miejscowość ta oferuje im bowiem nie tylko rozliczne atrakcje, ale również komfortowe i wygodne noclegi. Typy noclegów znajdziesz pod linkiem: .

Bukowina Tatrzańska jest bowiem przygotowana na sporą ilość gości, o każdej porze roku. Tutejsza baza noclegowa to głównie gospodarstwa agroturystyczne jednak nie tylko. Nie brakuje tutaj kwater prywatnych oraz apartamentów i pensjonatów. Na terenie miejscowości znajduje się również centrum Termy Bukowina, wyposażone w ponad 20 basenów i noclegi zaspokajające potrzeby najbardziej nawet wymagającej klienteli.

Wśród rozlicznych przyjemności największe zainteresowanie niezmiennie budzą te, które wiążą się z uprawianiem sportów zimowych. Na terenie Bukowiny i w jej okolicach prężnie funkcjonuje kilka ośrodków narciarskich. Między innymi Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska, znajdujący się na wschodnich zboczach góry Kotelnica oraz na zboczach Jankulakowskiego Wierchu i Wysokiego Wierchu. Cały kompleks obejmuje kilka doskonale zorganizowanych i w razie potrzeby sztucznie naśnieżanych tras, wśród których znajdują się takie, które będą odpowiednie dla zaawansowanych narciarzy, jak i takie, które zaspokoją potrzeby najmłodszych miłośników białego szaleństwa. Na terenie kompleksu znajdują się również bary oraz restauracje, które pozwolą się ogrzać i odpocząć po godzinach szaleństw.

Poza tym największym ośrodkiem, Bukowina (https://pl.wikipedia.org/wiki/Bukowina_Tatrzańska) dysponuje jeszcze dwoma innymi. Wszystkie trzy natomiast ze sobą sąsiadują, co jak na warunki tak niewielkiej wsi, daje ogromne możliwości turystyczne. Wszystkie ośrodki dysponują wspólną numeracją wyciągów, co powoduje, że trasy mają nieciągłą numerację. Sprawnie funkcjonują tam wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz szkółki, dysponujące wykwalifikowaną kadrą instruktorów. Lekcje są oferowane zarówno początkującym, jak i już posiadającym podstawowe umiejętności osobom, które jednak pragną je podszkolić i zdobyć większą wiedze. Bukowina Tatrzańska jest natomiast doskonałym miejscem zarówno dla jednych, jak i dla drugich.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz